Hayatı Yakala!

Hayatı Yakala!

S-Link

S-Link, "Hayatı Yakala!" sloganıyla inovasyon ve kaliteyi teknolojiyle buluşturma hedefiyle çıktığı yolda tüketici elektroniği ve mobil aksesuar sektöründe geniş ürün çeşitliliğiyle adından söz ettiren üç kıtada hizmet veren global bir markadır.

 

 

2003 yılında kurulan Segment Bilgisayar bünyesinde 2005 yılında kullanıcılarla buluşan S-Link, geride bıraktığı süreç içerisinde sektörde geniş ürün yelpazesi, erişilebilir fiyat politikası ve verimli müşteri hizmetleriyle ivme yakalamış, 25'in üzerinde ülkeye ihracat yapan global ölçekte etkin bir marka olarak öne çıkmaktadır.

S-Link olarak, kalite ve inovasyonu işlevsel tasarımlarla birleştirerek geniş ürün yelpazesi ve etkin müşteri hizmetleriyle kullanıcılara hayatı kolaylaştıran çözümler sunmayı misyon olarak belirlemiş uzun yıllardır bu alanda Türkiyenin dışa açılan yüzü olmanın verdiği heyecanla her geçen gün yeni hedeflere doğru yürümekteyiz.

Global çapta kullanıcıları kaliteli, inovatif, erişilebilir ve etkin müşteri hizmetleriyle buluşturarak hayatlarına değerli katkılar yapmak vizyonuyla çıktığımız yolda S-Link olarak en iyiye doğru olan yolculuğumuza hız kesmeksizin devam ediyoruz.